menu
close_24px

DARMOWY PORADNIK

Spełnij marzenie o własnej gastronomii

Dowiedz się, jak otworzyć własny lokal gastronomiczny w 12 krokach!

Insta posty - Magda  (43)
Landing - ebook  1200 x 2000 (31)

 

Pobierz poradnik

Kompleksowy poradnik dla początkujących restauratorów

Przygotowaliśmy dla Ciebie ten poradnik, by podsumować najważniejsze dokumenty i czynności, które są potrzebne do otwarcia własnej gastronomii.

Wspomnieliśmy zarówno o niezbędnych formalnościach, wymogach, a także kwestiach lokalowych i marketingowych. Mamy nadzieję, że to podsumowanie znacznie ułatwi ci proces otwierania lokalu i pozwoli szybciej spełnić twoje marzenie.

CTA newsletter - grafiki Magda  (600 × 400 px) (13)

Darmowe kompendium gastronomicznej wiedzy

E-book powstał we współpracy z ekspertami z branży gastronomicznej. Swoim doświadczeniem podzielił się Piotr Grajewski - konsultant biznesowy z branży HoReCa oraz Adwokat Marta Kosecka, która specjalizuje się w prawie dla gastronomii.

Otwarcie lokalu gastronomicznego to duże przedsięwzięcie, do którego należy się dobrze przygotować. Z naszym kompleksowym poradnikiem, proces ten przebiegnie sprawnie, a Ty zyskasz pewność, że o niczym nie zapomnisz.

Przypominamy, że nasz materiał jest całkowicie bezpłatny! By go przeczytać, wystarczy wypełnić formularz na górze strony - poradnik wyślemy na Twój adres mailowy.

Sprawdź pozostałe TOP poradniki

Nadal jesteś głodny gastronomicznej wiedzy?
Pobierz inne, najchętniej wybierane e-booki edukacyjne z zakresu gastronomii!

 

Ułatw sobie pracę i zwiększ zyski z gastronomii!

Chcesz, by w Twoim lokalu gastronomicznym zamówienia były wydawane szybciej, a obsługa popełniała mniej pomyłek? Interesuje Cię stały dostęp do danych za pomocą własnego smartfona?

Wypróbuj system POS dla gastronomii i zobacz jak wygląda nowoczesne zarządzanie biznesem!

Instagrafiki NOWE - instagram 1080x1080 (6)-1