Landing - ebook  1200 x 2000 (42)

Kalendarz na grudzień 2023

Zbiór inspiracji do promocji lokalu

Pobierz nasz kalendarz dla restauratora pełen pomysłów na promocję lokalu w tym miesiącu! W środku znajdziesz listę świąt nietypowych, przykłady postów, jakie możesz zamieścić na social mediach i akcji specjalnych.

Spraw, by ten miesiąc był dla Twoich gości czasem pełnym ciekawych wydarzeń i angażujących treści na profilu Twojej restauracji!

smartmockups_lp8co16z

Pomoc marketingowa dla restauratora

Szukasz inspiracji do tworzenia angażujących akcji lub promocji w swojej restauracji? Skończyły Ci się pomysły na ciekawe posty na profilach lokalu?

Z kalendarzem restauratora łatwo wykorzystasz  ciekawe święta i daty dzięki pomysłom na akcje promocyjne i poradom na konkretny miesiąc!

Przypominamy, że nasz materiał jest całkowicie bezpłatny! By go przeczytać wystarczy, wypełnić formularz na górze strony - kalendarz wyślemy na Twój adres mailowy.

Sprawdź pozostałe TOP poradniki

Nadal jesteś głodny gastronomicznej wiedzy?
Pobierz inne, najchętniej wybierane e-booki edukacyjne z zakresu gastronomii!

 

Ułatw sobie pracę i zwiększ zyski z gastronomii!

Chcesz, by w Twoim lokalu gastronomicznym zamówienia były wydawane szybciej, a obsługa popełniała mniej pomyłek? Interesuje Cię stały dostęp do danych za pomocą własnego smartfona?

Wypróbuj system POS dla gastronomii i zobacz jak wygląda nowoczesne zarządzanie biznesem!

Instagrafiki NOWE - instagram 1080x1080 (6)-1

Zapisz się do naszego newslettera!

Otwórz się na nowe, gastronomiczne treści! Zyskaj dostęp do darmowych materiałów, e-booków i arkuszy, które pomogą ci prężnie i zyskownie prowadzić swój biznes!

Subscribe