Zerezerwuj bezpłatne konsultacje z ekspertami branży HoReCa

Spotkaj się z nami 17 listopada podczas Targów Horeca Gastrofood w EXPO Kraków!

Randki z ekspertami - Horeca 1000x1000 zdjecia(1)

Inspirujący wykład dla restauratorów i randki z ekspertami!

W trakcie listopadowych targów HORECA GASTROFOOD w Krakowie będzie można wziąć udział w dwóch wyjątkowych wydarzeniach skierowanych do właścicieli lokali gastronomicznych.

Pierwszy z nich to wykład “Zarządzanie konceptami gastronomicznymi w czasie kryzysu”, który odbędzie się 17 listopada o 12:00 w sali seminaryjnej Lwów A. Spotkanie poprowadzi Piotr Grajewski od wielu lat działający jako trener i doradca w projektach z sektora hospitality w zakresie strategicznym i taktycznym.

W trakcie czwartkowego wykładu Piotr Grajewski skupi się na zarządzaniu konceptem gastronomicznym w dobie kryzysu. Na bazie swojego doświadczenia opowie jak w dzisiejszych czasach analizować biznes gastronomiczny, na jakich wskaźnikach się skupić i do jakich kwestii przyłożyć szczególną uwagę, by sprawnie funkcjonować i generować zyski.

Darmowy wykład dla restauratorów

Zapisz się na darmowy wykład - liczba miejsc ograniczona!

Newsletter nowy 600x400(59)

Umów się na bezpłatne konsultacje z ekspertami!

Od godziny 13:00, po zakończeniu wykładu, zapraszamy na Randki z ekspertami, podczas których będzie można przeprowadzić konsultację z wybranym przez siebie doradcą z branży gastronomicznej.

Wybraliśmy ekspertów z zakresu doradztwa gastronomicznego, opracowywania nowych konceptów gastronomicznych, prawa, tworzenia oferty, zarządzania magazynem i dostawami, a także ekspertów z zakresu oprogramowania dla gastronomii.

Zachęcamy do rezerwowania terminu spotkania u konkretnego eksperta poniżej.

Poznaj bliżej naszych ekspertów!

Landing - ebook 1200 x 2000(7)

Lista rezerwowa - konsultacje z ekspertem

Spotkajmy się 17.11 w sali Lwów A

Przypominamy, że oba wydarzenie odbędą się podczas 29. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz 20. Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. By wziąć w nich udział należy posiadać bilet wstępu. Przy rejestracji do 15.11 bilet wstępu na Targi jest darmowy.

Spotykamy się 17 listopada w sali seminaryjnej Lwów A.

  • Wykład z Piotrem Grajewskim rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do około 13:00.
  • Randki z Ekspertami rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają do około 14:15.

Serdecznie zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na oba wydarzenia!

Dowiedz się więcej o naszym systemie POS dla gastronomii

Chcesz, by w Twoim lokalu gastronomicznym zamówienia były wydawane szybciej, a obsługa popełniała mniej pomyłek? Interesuje Cię stały dostęp do danych za pomocą własnego smartfona?

Wypróbuj system POS dla gastronomii i zobacz jak wygląda nowoczesne zarządzanie biznesem!

Instagrafiki NOWE - instagram 1080x1080 (6)-1

Zapisz się do naszego newslettera!

Otwórz się na nowe, gastronomiczne treści! Zyskaj dostęp do darmowych materiałów, e-booków i arkuszy, które pomogą ci prężnie i zyskownie prowadzić swój biznes!

Subscribe