menu
close_24px

NOWY E-BOOK

Zarabiaj na dowozach jedzenia

Pobierz za darmo poradnik "Jak zarabiać na dostawach w gastronomii?", który pozwoli Ci poznać polski rynek delivery oraz przygotować lokal na uruchomienie dowozów! 

Insta posty - Magda  (1)
Landing - ebook  1200 x 2000 (4)

Pobierz e-booka

Najnowsze dane o rynku dostaw jedzenia!

Pandemia, praca zdalna, inflacja... Prezentujemy naszą najnowszą publikację, w której znajdziesz zaktualizowane informacje o tym, jak zmienił się rynek delivery w Polsce i jak aktualnie kształtują się zachowania konsumentów.

E-book "Jak zarabiać na dostawach w gastronomii?" to nie tylko zbiór najnowszych danych, ale też porady, które pomogą Ci przygotować lokal na uruchomienie dowozów.

 

Poznaj praktyczne informacje oraz statystyki na temat dostaw jedzenia

Przyjrzeliśmy się największym trendom jakie panują aktualnie na rynku dostaw jedzenia, zachowaniom konsumentów i najczęściej zamawianym rodzajom kuchni. 

Oprócz omówienia bieżącej sytuacji, w e-booku zawarliśmy też porady jak usprawnić dowozy w lokalu i komunikację między kurierem a kelnerami oraz wiele praktycznych informacji i statystyk na temat realizacji dostaw, na bazie doświadczenia franczyzy-gastro kurierskiej Stava, która użyczyła nam swoich danych i materiałów.

Przypominamy, że nasz poradnik jest całkowicie bezpłatny! By go przeczytać wystarczy, wypełnić formularz na górze strony - e-book wyślemy na Twój adres mailowy.

Sprawdź pozostałe TOP poradniki

Nadal jesteś głodny gastronomicznej wiedzy?
Pobierz inne, najchętniej wybierane e-booki edukacyjne z zakresu gastronomii!

 

Ułatw sobie pracę i zwiększ zyski z gastronomii!

Chcesz, by w Twoim lokalu gastronomicznym zamówienia były wydawane szybciej, a obsługa popełniała mniej pomyłek? Interesuje Cię stały dostęp do danych za pomocą własnego smartfona?

Wypróbuj system POS dla gastronomii i zobacz jak wygląda nowoczesne zarządzanie biznesem!

Instagrafiki NOWE - instagram 1080x1080 (6)-1