Landing - ebook 1200 x 2000(2)(1)

Wypełnij, by pobrać RAPORT

Poznaj najnowsze dane o polskiej gastronomii

Druga edycja naszego raportu o kondycji polskiej gastronomii jest już gotowa! Tym razem zestawiliśmy ze sobą dane dotyczące biznesów indywidualnych i sieciowych (obejmujących 5 lub więcej lokali gastronomicznych).

Pobierz nasz darmowy raport, by zobaczyć jak radzili sobie w czasie pandemii polscy restauratorzy i jakie zmiany przyniosła inflacja i rosnące koszty prowadzenia działalności. W raporcie przyjrzeliśmy się najważniejszym trendom, jakie były zauważalne na rynku gastronomicznym.

 

Zobacz jak zmieniała się sytuacja polskiej gastronomii od roku 2019!

Nasze badanie zostało wykonane na przekrojowej próbie kilku tysięcy lokali gastronomicznych z różnych segmentów tj. restauracji, pizzerie, sushi itp., które od początku 2019 roku do dnia zamknięcia raportu (koniec czerwca 2022), wciąż wykazywały aktywność sprzedażową w systemie POSbistro. Raport zawiera zanonimizowane i zagregowane danych użytkowników systemu sprzedażowego POS. 

Przypominamy, że nasz raport jest całkowicie bezpłatny! By go przeczytać wystarczy, wypełnić formularz na górze strony - materiał wyślemy na Twój adres mailowy.

Raport gastronomiczny

Sprawdź pozostałe TOP poradniki

Nadal jesteś głodny gastronomicznej wiedzy?
Pobierz inne, najchętniej wybierane e-booki edukacyjne z zakresu gastronomii!

 

Ułatw sobie pracę i zwiększ zyski z gastronomii!

Chcesz, by w Twoim lokalu gastronomicznym zamówienia były wydawane szybciej, a obsługa popełniała mniej pomyłek? Interesuje Cię stały dostęp do danych za pomocą własnego smartfona?

Wypróbuj system POS dla gastronomii i zobacz jak wygląda nowoczesne zarządzanie biznesem!

Instagrafiki NOWE - instagram 1080x1080 (6)-1

Zapisz się do naszego newslettera!

Otwórz się na nowe, gastronomiczne treści! Zyskaj dostęp do darmowych materiałów, e-booków i arkuszy, które pomogą ci prężnie i zyskownie prowadzić swój biznes!

Subscribe